Je vaše nemovitost dostatečně chráněna?

Pojištění majetku chrání komplexně, jak vaši nemovitost, tak i vybavení vaší domácnosti. Hodnoty nemovitostí stoupají v průměru o 10 % ročně. Velkým rizikem je tedy podpojištěnost a následné nedostatečné plnění ze strany pojišťoven.

Společně nastavíme komplexní pojištění majetku tak, abyste měli vždy jistotu, že v případě nenadále události budete Vy i vás majetek dostatečně chráněni.

Domluvme si online schůzku

Vyplňte jednoduchý formulář níže a my se vám během okamžiku ozveme zpět a domluvíme si společně online schůzku.

Pojištění nemovitostí
-
+
-
+

Nejčastější dotazy

Jak funguje pojištění majetku?

Rizika jsou nastavena na pojistnou částku, jež odpovídá hodnotě nemovitosti, respektive domácnosti. Nemovitost i domácnost jsou tedy chráněny na maximum. Získáte tím tak jistotu, že v případě škody, bude vyplaceno dostatečně vysoké pojistné plnění.

Jaký je rozdíl mezi pojištění domácnosti a nemovitosti?

Pojištění domácnosti se vztahuje na vybavení bytu nebo domu. Běžně zahrnuje nábytek, elektrospotřebiče, televize, rádia, knihy, oblečení, sportovní potřeby, ceniny, šperky, klenoty a další věci, které určíte. Pojištění nemovitosti zahrnuje stavbu jako takovou, tedy stěny, stropy, střechu, okna, okapy, omítky apod. Spadne-li Vám při vichřici strom na dům a poškodí střechu, pojištění domácnosti nestačí a budete potřebovat pojištění nemovitosti.

Co kryje pojištění domácnosti a nemovitosti?

Nejčastější jsou to škody způsobené krádeží, vloupáním, vandalismem a živelnými událostmi. Živelné události obsahují požár, výbuch, sesuv půdy, vichřici a mohou obsahovat povodeň. Další pojištění, které si v rámci pojištění domova můžete sjednat, zahrnují pojištění proti škodám na elektrospotřebičích způsobených přepětím v síti, pojištění rozbití oken nebo pojištění proti posprejování fasády.